Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGlobeWeekRevised PL

GLOBE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
9000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
300

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu ma zaszczyt zaprosić polskie firmy z branży ochrony środowiska do udziału w targach GLOBE 2016, które odbędą się w Vancouver w dniach 2 – 4 marca 2016 r.

 

Targi GLOBE to jedne z największych i najpopularniejszych północno-amerykańskich targów branży ochrony środowiska. Organizowane są one co dwa lata na przemian z targami AMERICANA w Montrealu. W targach regularnie udział bierze ponad 250 wystawców z ponad 50 krajów, 3000 organizacji, 1600 delegatów i 250 profesjonalnych mówców na licznych konferencjach. Targi GLOBE 2016 skierowane są głównie do specjalistów ds. energii, zmian klimatu, finansów, rozwiązań urbanistycznych oraz szeroko pojętego sektora innowacyjności oraz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

 

Jako największe w Kanadzie, targi GLOBE 2016 to idealna okazja do zaprezentowania firmy i jej oferty oraz do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych. Zapraszamy polskie firmy z branży ochrony środowiska do wzięcia udziału w charakterze Wystawcy lub do ich odwiedzenia.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Montrealu prowadził będzie podczas targów własne stoisko informacyjno-promocyjne, na którym prezentowane będą materiały promujące polską gospodarkę oraz polską branżę ochrony środowiska. Stoisko może zostać udostępnione polskim przedsiębiorcom odwiedzającym targi do przeprowadzenia rozmów handlowych i nawiązania kontaktów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Informujemy, że istnieje możliwość darmowego umieszczenia materiałów promujących Państwa firmę na stoisku informacyjnym WPHI. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie pocztą lotniczą katalogów, broszur, ulotek oraz informacji o firmie oraz oferowanych produktach (w języku angielskim).

 

Materiały prosimy przesyłać na adres:

Trade Commissioner's Office of Poland

Consulate General in Montreal

3501 Avenue du Musée

Montreal, Quebec H3G 2C8

Canada

 

Szczegółowe informacje na temat Targów GLOBE 2016: http://www.globeseries.com/

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z WPHI Montreal:

tel.:+ 1 (514) 282-0080

fax: + 1 (514) 282-1784

e-mail: montreal@trade.gov.pl

https://canada.trade.gov.pl/pl

branże: Handel, IT/ICT, Pozostałe branże, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Energia i surowce odnawialne, Sektor kreatywny, Ochrona środowiska

Targi
Kanada - Vancouver
2016-02-29 - 2016-03-04
Dodał: Małgorzata Kędzierska