Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLAUNCH FESTIVAL PL

Launch Festival 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Launch Festival to coroczna konferencja, podczas której młode firmy (start-upy) przedstawiają swój produkt po raz pierwszy przed szerszą publicznością, a także prezentują swoje produkty w części wystawienniczej.

 

W poprzednim roku targi odwiedziło ok 12 tys. osób, a pięćdziesiąt start-upów z całego świata ogłosiło swoją działalność po raz pierwszy i starało się o tytuły w dziewięciu różnych kategoriach.

 

W poprzednich edycjach tej konferencji, wśród wygranych znalazła się polska firma CSTM, która zdobyła nagrodę „Best Technical Achievement”. Wśród firm prezentujących się na scenie była też polska firma Posterro z Krakowa.

 

WPHI, w poprzednim roku, sfinansowało dedykowany stolik (demo table) podczas festiwalu, przy którym wystawiały się takie polskie firmy jak:

 

Dodatkowo, w konferencji w 2015r. wzięły udział polskie firmy uczestniczące w programie Polski Most Krzemowy tj.:

 

Podobnie jak w ubiegłych latach biuro akceleracyjne WPHI w Waszyngtonie, będzie obecne na LAUNCH Festival w dniach 2- 4 marca br., w San Francisco.

 

Firmy zainteresowane promocją przy polskim demo table prosimy o kontakt z Anna Bielicką pod adresem: anna.bielicka@trade.gov.pl.

 

Dodatkowo informujemy, iż istniej możliwość uzyskania bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie pod linkiem: http://www.launchfestival.com/

branże: IT/ICT

Konferencja
USA - San Francisco
2016-03-02 - 2016-03-04
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje