Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

Konferencja Organizatorów Wystaw i Targów 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniu 25 stycznia 2016 w hotelu Regency Hyatt w Seulu odbyła się druga edycja spotkania zorganizowanego przez Stowarzyszenia Firm Wystawienniczych w Korei (AKEI).

 

W czasie spotkania odbyła się prezentacja na temat sektora wystawienniczego w Korei oraz został przedstawiony harmonogramu targów i wystaw w Korei na rok 2016. Po prezentacji odbyły się spotkania z organizatorami targów w formule B2B.

 

Przedstawiciele WPHI w Seulu odbyli szereg spotkań z czołowymi organizatorami targów, między innymi takich jak:

  • K-Beauty Expo,
  • Seoul Food & Hotel,
  • Seafood Seoul,
  • International Fermented Food Expo 2016,
  • Seoul International Aerospace & Defence Exibition.

 

Spotkania te były doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą targową zaprezentowaną przez firmy wystawiennicze, a także przedyskutowania z organizatorami poszczególnych targów warunków uczestnictwa WPHI w wybranych imprezach targowych.

 

W związku z tym, że w jednym miejscu zgromadziło się wielu organizatorów targów i wystaw przedstawiciele WPHI mieli możliwość zweryfikowania celowości uczestnictwa w targach, a także uzyskania konkretnych informacji na temat zachęt finansowych ze strony organizatorów, które zachęciłyby polskie firmy do wzięcia udziału w imprezach targowo-wystawienniczych organizowanych w Korei.

branże: Pozostałe branże, Organizacja targów i wydarzeń

Konferencja
Korea Południowa - Seul
2016-01-25
Dodał: Anna Woińska