Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuREGAL PL

REGAL BRANCHENTREFF 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Stosunkowo bliska odległość austriackiego rynku od Polski, krótki czas transportu przewożonej żywności pozwalający na zachowanie jej świeżości, relatywnie niskie koszty transportu i ubezpieczeń, duża Polonia w Austrii licząca ok. 100 tys., jako potencjalni nabywcy naszej żywności (nawyki kulinarne) oraz możliwość zainteresowania Austriaków polską ofertą spożywczą, skłania Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu do przedłożenia propozycji pozwalającej na dotarcie do dystrybutorów żywności na rynku austriackim.

 

W dniu 9 czerwca 2016 r. w Wiedniu, na terenie Wiedeńskiego Kompleksu Targowego odbędzie się międzynarodowe, specjalistyczne spotkanie „REGAL Branchentreff”.

 

W spotkaniu uczestniczą zagraniczni i austriaccy producenci głównie art. spożywczych oraz kierownicy zakupu dużych austriackich sieci handlowych, takich jak REWE, HOFER, SPAR, Penny Markt, METRO, Lidl, ADEG i inne.

 

Organizatorem spotkania jest opiniotwórczy miesięcznik markowych produktów i nowoczesnego handlu detalicznego REGAL (www.regal.at). Miesięcznik ten jest adresowany głównie do kierowników zakupu wszystkich sieci handlowych (hurtowych i detalicznych).

 

W spotkaniu REGAL w dn. 09.06.2016 r. może uczestniczyć wybrany producent lub grupa polskich producentów żywności, z oferowanymi przez siebie produktami.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu będzie uczestniczyć w targach na własnym, małym stoisku, na którym będą prezentowane materiały przesyłane do naszego Wydziału przez polskie firmy z branży spożywczej pragnące wejść na rynek austriacki.

 

Pisemne zgłoszenia do udziału w REGAL Branchentreff należy przesłać bezpośrednio na następujący adres:

 

Frau Mag. Angelika Wessely

REGAL Verlags Ges. mbH Florido

Tower Floridsdorfer Hauptstrasse 1 A-1210 Wien,

wessely@regal.at
Tel.: (00431) 368 67 13

Fax.: (00431) 368 67 13 18

branże: Pozostałe produkty spożywcze, Handel, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Austria - Wiedeń
2016-06-09
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

branchentreff1501