Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTIHE PL

TIHE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie uprzejmie informuje, że w dniach 19-21 kwietnia 2016 roku w Taszkencie odbędzie się XXI Uzbekistańska Wystawa Międzynarodowa "Ochrona Zdrowia - TIHE 2016", największa w Uzbekistanie i jedna z największych tego typu imprez wystawienniczych w Azji Centralnej. W ramach tegorocznych targów odbędą się:

 

  • XXI Międzynarodowa Wystawa Specjalistyczna Apteka Expo Azja Środkowa - 2016 (preparaty farmaceutyczne, preparaty ziołowe, spożywcze dodatki mineralne i witaminy, artykuły dietetyczne, preparaty homeopatyczne i dermatologiczne, zdrowie matki i dziecka, środki higieny osobistej, materiały jednorazowego użytku, w tym odzież i bielizna, kosmetyka lecznicza),
  • XXI Międzynarodowa Wystawa Specjalistyczna Tech Pharm-2016 (urządzenia medyczne, narzędzia i urządzenia laboratoryjne, optyka, narzędzia chirurgiczne, urządzenia „pierwszej pomocy”, meble i urządzenia do gabinetów przyjęć i szpitali, materiały jednorazowego użytku dla szpitali, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny),
  • XII Międzynarodowe Targi Specjalistyczne Stomatologia Uzbekistan 2016 (sprzęt i instrumenty dentystyczne, materiały eksploatacyjne, implantologia stomatologiczna, produkty ortodontyczne, urządzenia rentgenowskie, odzież medyczna, informatyka w stomatologii).

 

Szczegółowe informacje nt. wystawy dostępne są na stronie organizatorów: http://www.ite-uzbekistan.uz/vis/tihe/rus/index.php

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie planuje zorganizować podczas targów, podobnie, jak miało to miejsce w latach ubiegłych, własne stoisko informacyjno-promocyjne. W związku z powyższym, chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić polskie przedsiębiorstwa, zainteresowane bezpłatną promocją swoich towarów lub usług do nadsyłania na nasz adres materiałów reklamowych (w języku rosyjskim lub angielskim) w wersji drukowanej lub na nośnikach elektronicznych. Byłyby one prezentowane na stoisku, a po zakończeniu targów – również podczas innych imprez promocyjnych organizowanych przez Wydział.

 

Firmy i przedsiębiorcy indywidualni, pragnący skorzystać z naszej propozycji, powinni wziąć pod uwagę fakt, iż okres niezbędny na dotarcie przesyłki z Polski do Uzbekistanu wynosi nawet miesiąc czasu, znacznie szybciej - drogą kurierską, najlepiej DHL lub UPS. Przesyłki pocztowe nie powinny przekraczać 20 kg, co pozwoli uniknąć nam dość skomplikowanej i kosztownej procedury odprawy (Wydział nie może ponosić żadnych kosztów z tytułu przesyłki materiałów, co jest także ważne w przypadku przesyłki kurierskiej).

 

Istnieje również możliwość osobistego uczestnictwa firmy w targach na stoisku WPHI. W tym przypadku firma unika kosztów związanych z wynajmem powierzchni wystawienniczej, gwarantujemy też bezpłatne wejściówki na targi. Inne koszty należy pokryć we własnym zakresie. Na stoisku mogą być prezentowane jedynie materiały reklamowe (broszury, katalogi itp.), a nie same towary. Prosimy o odpowiednio wczesne poinformowanie WPHI o zainteresowaniu udziałem w targach na naszym stoisku, gdyż jego powierzchnia jest ograniczona.

 

Z okazji targów Wydział wyda katalog polskich firm sektora medycznego i farmaceutycznego. Firmy, zainteresowane tą formą promocji prosimy o nadsyłanie do dnia 5 kwietnia br. drogą elektroniczną informacji w języku rosyjskim, jak następuje:

 

Nazwa firmy:

Название фирмы:

Logo firny

Логотип фирмы

Zakres działalności i oferta:

do 100 słów Arial „8”

Pод деятельности и предложение:

Adres:

Адрес:

Tel.:

Tел.:

Fax:

Факс:

e-mail:

e-mail:

Strona internetowa:

Интернeт-сайт:

Osoba do kontaktów:

Контактное лицо:

 

Udział w katalogu WPHI jest bezpłatny, w odróżnieniu od katalogu wydawanego przez organizatorów targów TIHE. Dopuszczają oni także zaoczne uczestnictwo w targach poprzez wpis do katalogu wystawców.

 

Szczegóły można ustalić bezpośrednio z ITE Uzbekistan:

Adres: Uzbekistan, 100000, Taszkent,pr-t Mustakillik, 59A

Tel: (+998 71) 113 01 80

Faks: (+998 71) 237 22 72

Strona internetowa: www.ite-uzbekistan.uz

E-mail: post@ite-uzbekistan.uz
Poprzednie edycje