Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuExpo real PL

EXPO REAL 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji największych targów inwestycyjnych w Europie – EXPO REAL 2016.

 

W tym roku odbędą się w dniach od 4 do 6 października (wtorek-czwartek). Ubiegłoroczna edycja potwierdziła wiodące znaczenie targów w światowej branży nieruchomości. Zanotowaliśmy na targach ponad 37 tys. odwiedzających oraz 1.700 wystawców z 33 krajów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że niemal wszyscy odwiedzający to profesjonaliści bezpośrednio związani z rynkiem inwestycji i nieruchomości.

 

Targi mają opinię imprezy roboczej – konkretni partnerzy przychodzą z konkretną ofertą. Zakres tematyczny targów obejmuje inwestycje w nieruchomościach, ich finansowanie, zarządzanie, doradztwo, projektowanie i rozwój, architekturę i planowanie oraz wszelkie inne usługi związane z inwestycjami.

 

Znaczący jest udział Polski w targach EXPO REAL. Polska jest widocznym partnerem na rynku i od kilku lat plasuje się w czołówce pod względem ilości wystawców. W ostatniej edycji udział wzięło blisko 30 wystawców z Polski, a wśród nich przeważały miasta i regiony z całego kraju, min. Warszawa, Kraków, Łódź, szereg województw, agencji rozwoju a także rosnąca liczba firm deweloperskich, prezentując bogatą ofertę inwestycyjną.

branże: Usługi finansowe, Doradztwo/consulting/edukacja, Budownictwo i architektura

Targi
Niemcy - Monachium
2016-10-04 - 2016-10-06
Dodał: Małgorzata Kędzierska