Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIFAT PL

IFAT 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

IFAT - Światowe Wiodące Targi Ochrony Środowiska - Woda, Ścieki, Odpady, Surowce.

 

Targi IFAT kompleksowo pokazują wszelkie zagadnienia związane z racjonalnym gospodarowaniem zasobami środowiska, a więc gospodarkę wodną i ścieki, gospodarowanie odpadami i recykling, gospodarowanie surowcami, wszelkie technologie komunalne związane z odpadami, pozyskiwaniem surowców, energii, utrzymaniem czystości miast, utrzymaniem dróg.

 

Odwiedzający w jednym miejscu znajdzie wszystko, ma dostęp do nowatorskich projektów i najnowszych technologii z całej branży, zapozna się ze sprawdzonymi w wielu krajach rozwiązaniami, a także dowie się o najnowszych trendach, które zmieniają nasze otoczenie i pozwalają żyć w przyjaznym środowisku. Wystawcy mogą liczyć na profesjonalizm gości z całego świata, a wśród nich decydentów, obecnych i przyszłych użytkowników ich produktów i technologii. Już na wiele miesięcy przed otwarciem cała powierzchnia wystawiennicza została zarezerwowana przez wystawców.

 

Ponad 3000 firm zajmie wszystkie 16 hal wystawowych w Monachium oraz przylegające tereny zewnętrzne. Bogaty program towarzyszący jest uzupełnieniem oferty organizatorów, w tym pokazy na żywo, na przykład złomowanie pojazdów, recykling materiałów budowlanych, sortowanie biomasy i wiele innych.

 

W targach IFAT uczestniczy widoczna grupa polskich wystawców, min. producenci sprzętu komunalnego, urządzeń do oczyszczalni wody i ścieków, armatury, technologii recyklingowych.

branże: Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne

Targi
Niemcy - Monachium
2016-05-30 - 2016-06-03
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje