Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGastronord PL

GastroNord 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 26-29 kwietnia w Sztokholmie odbędą się Targi „GastroNord”.  Są to jedne z największych i najważniejszych targów branży gastronomiczno-spożywczej Północnej Europy.

 

Bezpośredni link: http://www.gastronord.se/?sc_lang=en), targi będą miały miejsce w hali wystawienniczej Stockholmsmässan.

 

WPHI Sztokholm będzie uczestniczył w Targach GastroNord oraz prowadził stoisko informacyjne.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możecie przesłać do naszego wydziału swoje materiały reklamowe w postaci ulotek bądź katalogów w języku angielskim lub szwedzkim, które możemy zabrać na stoisko promocyjne WPHI.

 

Poniżej znajduje się adres naszego wydziału, na który można przesłać ulotki:

Trade and Investment Promotion Section

Embassy of the Republic of Poland in Stockholm

Friggagatan 4 11427 Stockholm, Sweden

 

Targi GastroNord odbywają się co dwa lata w Sztokholmie i są bardzo dobrą okazją dla wszystkich polskich firm z branży spożywczo-gastronomicznej zainteresowanych rynkiem skandynawskim do promowania własnej oferty produktowej oraz zawarcia nowych kontaktów biznesowo-handlowych.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w targach.

 

branże: Przetwórstwo spożywcze, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Wyroby z mięsa i ryb, Napoje alkoholowe, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze

Targi
Szwecja - Sztokholm
2016-04-26 - 2016-04-29
Dodał: Małgorzata Kędzierska