Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuToysPl PL

Toys-Coctail-Toys i Prezentacja polskich zabawek i artykułów dla dzieci w Norymberdze


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Serdecznie zapraszamy na Toys-Coctail-Toys i Spotkanie Branżowe Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych w ramach realizacji Branżowego Projektu Promocyjnego pt.: "Prezentacja polskich zabawek i artykułów dla dzieci na rynkach światowych 2016”

 

Spotkanie odbędzie się:

29 stycznia 2016 roku (piątek)

na terenach Targów w Norymberdze, stoisko firmy Hemar

w hali nr 5, stoisko D-15

godz. 12.00 - 14.00

 

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną produkty oferowane podczas targów (zabawki i art. dla dzieci) przez polskie firmy. Przedstawione zostaną także korzyści wynikające ze współpracy z polskimi producentami zabawek.

 

Wśród zaproszonych gości obecni będą zagraniczni kontrahenci, reprezentujący firmy z całego świata, media i prasa branżowa oraz liczna grupa odwiedzających.

 

Polska zabawka oznacza wysoką jakość, jest innowacyjna, ciekawa i edukacyjna - przekonacie się Państwo o tym podczas naszego spotkania branżowego w dniu 29 stycznia br.

 

Zapraszamy równiez do odwiedzenia stoisk wszystkich obecnych w tym roku wystawców z Polski (ponad 50 firm).

 

Lista wszystkich polskich wystawców dostępna jest na:

http://www.spielwarenmesse.de/messe/aussteller-2016/aussteller/?tx_nfmedb_exhibitors[action]=list&tx_nfmedb_exhibitors[controller]=Exhibitors&cHash=e8b3c616c44831a8e69f0b0dcb919833

 

Więcej o targach: www.spielwarenmesse.de

 

WPHI Berlin

branże: Handel, Pozostałe wyroby

Spotkanie
Niemcy - Norymberga
2016-01-29
Dodał: Małgorzata Kędzierska