Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHANNOVER MESSE Industrial Technologies 2016 PL

HANNOVER MESSE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych - Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W ubiegłym roku targi odwiedziło 220.000 zwiedzających, w tym 70.000 gości z zagranicy. Swoje oferty przedstawiło w 26 halach 6.500 wystawców z ponad 70 krajów.

 

Mottem przewodnim tegorocznej edycji targów Hannover Messe będzie „Get new technology first!”. Przedsiębiorstwa z całego świata przedstawią swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej i informatyki oraz energetyki, jak również nowe technologie ekologiczne, techniki napędów, sposoby dostaw dla przemysłu, technologie i usługi produkcyjne oraz osiągnięcia badawczo-rozwojowe.

 

Systematycznie rośnie udział polskich wystawców na targach HANNOVER MESSE. W ubiegłym roku było ich prawie 90.

 

Polskie Stoisko Informacyjne, organizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Berlinie, zostanie zlokalizowane w hali 3 „Global Business & Markets”, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego pawilonu Stanów Zjednoczonych, które będą Krajem Partnerskim tegorocznej edycji targów Hannover Messe 2016.

 

Oficjalna strona targów: www.hannovermesse.de

 

Dodatkowe informacje: berlin@trade.gov.pl

branże: Przemysł lotniczy i kosmiczny, Aparatura pomiarowa i zegarki, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, IT/ICT, Maszyny i urządzenia, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska

Targi
Niemcy - Hanower
2016-04-25 - 2016-04-29
Dodał: Anna Woińska