Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSTOML PL

STOM-LASER 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Targi Laserów i Technologii Laserowych - STOM-LASER coraz mocniej wpisują się w od lat odnoszącą sukcesy „Przemysłową Wiosnę” w Targach Kielce. Prezentacje najnowocześniejszych technologii wykorzystywania laserów min. do spawania, hartowania i deponowania to tylko niektóre z atrakcji czekających na odwiedzających.

 

Podczas poprzedniej edycji imprezy prezentowały się ważne w branży firmy m.in.: MAZAK Laser Europe, AMADA, ECKERT AS, POLTEKNIK, STIGAL, AJAN ELEKTRONIK, POWER-TECH, BYSTRONIC, METAL TECHNIKA, LaserTec czy HYPERTHERM.

 

Dla zwiedzających ceniących innowacyjność dodatkową atrakcją będę z pewnością dni druku 3D. Ciekawie zapowiadają się konferencje i spotkania brokerskie organizowane przez Enterprise Europe Network działający przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach. Również w liczbach specjalistyczne targi skierowane do przemysłu zapowiadają się naprawdę imponująco.

 

Te imprezy to tradycyjnie już, łączna prezentacja ponad 500 firm wystawców między innymi z Polski, Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Słowacji, Litwy, Danii i Holandii, którą zazwyczaj odwiedza ponad 6000 fachowców.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 9 do 11 marca 2016 roku.

branże: Maszyny i urządzenia

Targi
Polska - Kielce
2016-03-09 - 2016-03-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska