Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCONTROL PL

CONTROL-STOM 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej - CONTROL-STOM, których XXII edycja odbędzie się od 9 do 11 marca 2016 w Targach Kielce są jednym z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Podczas poprzedniej edycji stoiska 130 wystawców z Polski, Niemiec, Belgii, Czech i Ukrainy odwiedziło 6 tysięcy gości. Wystawie jak co roku towarzyszyły pokazy najnowocześniejszych maszyn i urządzeń pomiarowych, a także badania materiałów. Również podczas kolejnej wystawy prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne.

 

W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu. Oprócz najlepszych firm i światowych marek, na targach CONTROL-STOM zaprezentują się instytucje szkoleniowe, instytuty, stowarzyszenia i wydawnictwa branżowe.

 

Tradycyjnie wystawie będą towarzyszyły targi związane z pneumatyką, obróbką metali, technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi czyli PNEUMATICON, STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING , STOM-LASER, SPAWALNICTWO oraz EXPO-SURFACE. W ubiegłym roku po raz drugi wspólnie z targami CONTROL- STOM odbyły się Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, podczas których zostały zaprezentowane takie technologie jak Rapid Prototyping, drukowanie 3D czy zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w przemyśle.

 

Producenci oraz dystrybutorzy mieli szansę pokazać najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego.

branże: Maszyny i urządzenia

Targi
Polska - Kielce
2016-03-09 - 2016-03-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska