Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCCISF PL

China Chongqing International Investment and Global Sourcing Fair (CCISF) 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
100000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
1100

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Data poprzedniego wydarzenia
2015-05-28 00:00:00

CCISF 2016 - China Chongqing International Investment and Global Sourcing Fair.

 

Targi produktów konsumenckich, których rolą jest promocja handlu i inwestycji w krajach zaangażowanych w inicjatywę „Jeden Pas, Jeden Szlak” (ang. ‘One Belt, One Road’) oraz państw Azji i Pacyfiku. Podczas targów szczególnie eksponowane będą nowe technologie w zakresie przemysłu wytwórczego, urządzenia dla gospodarstw domowych i inne.

 

Targi w Chongqing zgromadzą tysiące przedsiębiorstw zarówno z Chin jak i rynku międzynarodowego szukających okazji do współpracy i wspólnego rozwoju. Targi produktów konsumenckich, których rolą jest promocja handlu i inwestycji w krajach zaangażowanych w inicjatywę „Jeden Pas, Jeden Szlak” (ang. ‘One Belt, One Road’) oraz państw Azji i Pacyfiku.

 

Podczas targów szczególnie eksponowane będą nowe technologie w zakresie przemysłu wytwórczego, urządzenia dla gospodarstw domowych i inne. Targi w Chongqing zgromadzą tysiące przedsiębiorstw zarówno z Chin jak i rynku międzynarodowego szukających okazji do współpracy i wspólnego rozwoju.

branże: Usługi finansowe, Handel, Pozostałe branże

Targi
Chiny - Chongqing
2016-05-19 - 2016-05-22
Dodał: Użytkownik