Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuautom PL

Automechanika St. Petersburg 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
WPHI w St. Petersburgu organizuje stoisko dla firm polskich

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w St. Petersburgu informuje, że w dniach 15-17 marca 2016 r. o odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Motoryzacyjna „Automechanika St. Petersburg”. Jest to międzynarodowa impreza wchodząca w skład globalnej marki „Automechanika” organizowana na licencji jednego z liderów wystawienniczych - Messe Frankfurt Exibition. Licencję na organizację tej imprezy w Rosji posiada spółka RESTEC.

 

Automechanika St. Petersburg jest najważniejszą imprezą w branży motoryzacyjnej w Północno-Zachodnim okręgu Federacji Rosyjskiej.

 

Udział w targach jest korzystny zarówno dla firm rosyjskich, jak dla zagranicznych, które planują rozwój biznesu w Północno-Zachodnim regionie Rosji.

 

Zakres tematyczny obejmuje następujące rozdziały:

  • Części zamienne i komponenty w branży motoryzacji (skrzynie biegów, karoserie, zawieszenie, części, regeneracja, itp.);
  • Elektryka i elektronika (układy sterowania silnikiem, oświetlenie, systemy elektryczne i wspomagające, systemy bezpieczeństwa, udogodnienia);
  • Serwis i obsługa (narzędzia, wyposażenie warsztatów, holowanie, restauracja samochodów zabytkowych, wydawnictwa branżowe, itp.);
  • Akcesoria i tuning (modyfikacje, udoskonalenia);
  • IT i zarządzanie (dilerzy, zarządzanie serwisem, wydawnictwa branżowe, itp.);
  • Stacje serwisowe i myjnie samochodowe (mycie i zabezpieczenie powłoki lakierniczej, oleje i smary, akumulatory, itp.);
  • Pojazdy komercyjne (usługi przeznaczone dla pojazdów komercyjnych).

 

Jednocześnie z targami odbywają się poniższe imprezy biznesowe:

  • Międzynarodowa konferencja motoryzacyjna PIAC: technologie, komponenty, montaż, serwis
  • Forsight Auto - konkurs młodych specjalistów w branży motoryzacyjnej
  • Wizyty w zakładach produkcyjnych klastra motoryzacyjnego w Petersburgu i obwodzie Leningradzkim

 

Targi i imprezy biznesowe odbywają się w ramach Petersburskich Targów Technicznych.

 

Wydział zorganizuje na Wystawie swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie istniała możliwość prezentowania materiałów informacyjnych o polskich firmach z branży motoryzacyjnej, prowadzenia rozmów i spotkań z potencjalnymi odbiorcami, itp. Polskim producentom i eksporterom stoisko WPHI jest udostępniane bezpłatnie. W przypadku zainteresowania i dostatecznej liczby podmiotów, Wydział przewiduje zorganizowanie seminarium informacyjnego obejmującego prezentację oferty polskich producentów.

 

W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu - zachęcamy do przysyłania nam swoich materiałów reklamowych: katalogi, prospekty, ulotki informacyjne, cenniki itp. Będą one dostępne na naszym stoisku dla rosyjskich podmiotów. Pracownicy Wydziału rozpowszechnią materiały podczas Wystaw, a także w trakcie innych przedsięwzięć mogących przyczynić się do znalezienia partnerów zainteresowanych Państwa ofertą.

 

Katalogi reklamowe i broszury informacyjne najlepiej przygotowywać w języku rosyjskim (język angielski nie jest tak powszechny, jak mogłoby się wydawać. Wersje rosyjskojęzyczne mają szansę dotrzeć do większej liczby potencjalnych partnerów).

 

W załączniku przekazujemy dane adresowe do wysyłki Państwa materiałów.

 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w imprezie, pracy na wspólnym stoisku i udziału w spotkaniach towarzyszących.

 

Kontakt:

WPHI w St.Petersburgu

Tel. +7 (812) 332-96-90

petersburg@trade.gov.pl

 

Strona targów: http://www.automechanika-spb.ru/ 

branże: Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Samochody osobowe, Maszyny i urządzenia, Pozostały sprzęt elektryczny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, IT/ICT, Produkcja środków transportu

Targi
Rosja - Petersburg
2016-03-15 - 2016-03-17
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje