Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGPS2016-1140x350 PL

Global Petroleum Show 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 7-9 czerwca 2016 r. WPHI Montreal weźmie udział w międzynarodowych targach i konferencji sektora ropy naftowej i gazu ziemnego - Global Petroleum Show (GPS) w Calgary w zachodniokanadyjskiej prowincji Alberta.

 

Global Petroleum Show stanowi jedno z ważniejszych wydarzeń sektora energii i ropy i gazu na świecie, z uczestnictwem stoisk narodowych jak i światowych graczy – firm rynku energetycznego. Wydarzenie odbywa się co roku w Calgary, będącym głównym kanadyjskim ośrodkiem dla firm wydobywczych ropy naftowej i gazu ziemnego, jak również firm z branż pokrewnych. Z racji znacznych złóż oraz poziomu wydobycia i eksportu ropy naftowej i gazu ziemnego, jak i gazu ze źródeł niekonwencjonalnych, Kanada jest ważnym krajem na światowym rynku energii.

 

Relacja z zeszłorocznej edycji targów:

https://canada.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/132128,wphi-na-targach-sektora-ropy-i-gazu-ziemnego-global-petroleum-show-2015-w-calgary-.html

 

Ze względu na wielkość targów, a także potencjał sektora ropy i gazu w Kanadzie, targi Global Petroleum Show 2016 będą stanowić bardzo dobrą okazję dla polskich firm do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz promocji firmy i produktów w branżach ropy naftowej i gazu ziemnego, jak również szerokim spektrum branż pokrewnych.

 

Informujemy, że istnieje możliwość darmowego umieszczenia materiałów promujących Państwa firmę na stoisku informacyjnym WPHI. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie pocztą lotniczą katalogów, broszur, ulotek oraz informacji o firmie oraz oferowanych produktach (w języku angielskim).

 

Materiały prosimy przesyłać na adres:

Trade Commissioner's Office of Poland

3501 Avenue du Musée

Montreal, Quebec H3G 2C8

Canada

 

Więcej nt. Global Petroleum Show 2016 na stronie wydarzenia: http://globalpetroleumshow.com/

 

Szybkie spojrzenie na GPS 2015 – „quick facts”:

  • 7 968 wystawców
  • 40 788 zarejestrowanych odwiedzających
  • 84 krajów obecnych na targach
  • 48 756 zarejestrowanych zwiedzających
  • 720 000 stóp kwadratowych powierzchni wystawowej
branże: Ropa naftowa i gaz ziemny, Maszyny dla górnictwa i budownictwa

Targi
Kanada - Calgary
2016-06-07 - 2016-06-09
Dodał: Małgorzata Kędzierska