Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAfrica Energy Indaba PL

AFRICA ENERGY INDABA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

PL WPHI

 

W dniach 16-17 lutego 2016 r. odbywać się będzie w Johannesburgu (Sandton  Convention Centre) w Republice Południowej Afryki, jedna z ważniejszych konferencji sektora energetycznego, której towarzyszy także część targowa.

 

Tegoroczna impreza odbywa się pod hasłem: „Energy, the key driver for Africa’s economic growth” (Energia elektryczna kluczowym czynnikiem napędzającym wzrost gospodarki afrykańskiej).

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Johannesburgu będzie miał stoisko na targach, które udostępni polskim przedsiębiorcom zainteresowanym rynkiem afrykańskim.

 

WPHI zaprasza również do przesłania (jedynie przesyłką kurierską, np. DHL, Pocztex EMS, Fedex) materiałów reklamowych, katalogów w wersji papierowej jak i materiałów promocyjnych w wersji elektronicznej (pendrive/ CD).

 

WPHI zachęca do rozważenia udziału w tym wydarzeniu, które niewątpliwie będzie dobra okazją do zapoznania się z możliwościami investycji w RPA oraz Afryce Subsaharyjskiej, a także nawiązania znaczących kontaktów biznesowych poprzez spotkania B2B czy B2C.

 

Link do strony głównej strony konferencji - targów: http://www.africaenergyindaba.com/

branże: Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne

Targi
Republika Południowej Afryki - Johannesburg
2016-02-16 - 2016-02-17
Dodał: Małgorzata Kędzierska