Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCanadian Furniture Show 2016 PL

Canadian Furniture Show 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
40000

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Canadian Furniture Show 2016 - Targi mebli:

  • Toronto, Kanada
  • 28-30 maja 2016 r.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu uprzejmie informuje, że w dniach 28-30 maja 2016 r., w centrum wystawienniczym The International Centre w Toronto odbędą się międzynarodowe targi branży meblarskiej Canadian Furniture Show.

 

Canadian Furniture Show to największe targi mebli w Kanadzie organizowane corocznie od 1972 roku przez stowarzyszenie Quebec Furniture Manufacturer’s Association (QFMA).

 

Targi te są doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz. W wydarzeniu na powierzchni blisko 40 tys. m kw. wezmą udział wiodący producenci, dostawcy, i dystrybutorzy mebli z Kanady, USA i całego świata.

 

Tegoroczne targi Canadian Furniture Show to idealna okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy i do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych. Zapraszamy polskie firmy z branży meblarskiej do wzięcia udziału w charakterze wystawcy lub do ich odwiedzenia.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu prowadził będzie podczas targów własne stoisko informacyjno-promocyjne, na którym prezentowane będą materiały promujące polską gospodarkę oraz polską branżę meblarską. Stoisko może zostać udostępnione polskim przedsiębiorcom odwiedzającym targi do przeprowadzenia rozmów handlowych i nawiązania kontaktów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Informujemy, że istnieje możliwość darmowego umieszczenia materiałów promujących Państwa firmę na stoisku informacyjnym WPHI. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie pocztą lotniczą katalogów, broszur, ulotek oraz informacji o firmie oraz oferowanych produktach (w języku angielskim).

 

Materiały prosimy przesyłać na adres:

Trade Commissioner's Office of Poland

3501 Avenue du Musée

Montreal, Quebec H3G 2C8

Canada

 

Szczegółowe informacje na temat Targów: Canadian Furniture Show http://www.canadianfurnitureshow.com/

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z WPHI Montreal:

tel.:+ 1 (514) 282-1732

fax: + 1 (514) 282-1784

e-mail: montreal@trade.gov.pl

branże: Wyposażenie wnętrz, Produkcja mebli, Meble

Targi
Kanada - Toronto
2016-05-28 - 2016-05-30
Dodał: Anna Woińska