Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKielce Sport Expo PL

KIELCE SPORT-EXPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO, które odbędą się w Targach Kielce od 11 do 13 lutego 2016 roku, to największa i najważniejsza w tej części Europy impreza skierowana do przedstawicieli, właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego.

 

W wystawie udział potwierdziły już firmy zarówno z Polski jak i zagranicy. Poza prezentacją produktów na przyszły sezon i biznesowymi spotkaniami, targi to także wiele wydarzeń towarzyszących. Każdego dnia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dodatkowych eventach, takich jak: szkolenia, prezentacje, panele dyskusyjne, przygotowywane przez organizatorów, wystawców oraz branżowe stowarzyszenia.

 

KIELCE SPORT- EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez zimowych dla firm z branży sportowej. Na liście wystawców w 2015 roku było blisko 130 firm z Polski, Niemiec, Austrii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Włoch, Indii i Hiszpanii.

 

Równolegle z Targami KIELCE SPORT- EXPO odbędzie się kolejna edycja SALONU TURYSTYKI I SPORTÓW WODNYCH.

 

Zapraszamy do udziału.

branże: Odzież i obuwie, Turystyka, sport i rekreacja, Sprzęt sportowy

Targi
Polska - Kielce
2016-02-11 - 2016-02-13
Dodał: Małgorzata Kędzierska