Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHealthcare Travel Expo 2016 PL

VII Międzynarodowe Forum Medyczne i Targi Turystyki Medycznej Healthcare Travel Expo 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

VII Międzynarodowe Forum Medyczne i Targi Turystyki Medycznej Healthcare Travel Expo 2016 odbędą się w dniach 19-21 kwietnia 2016 roku w Kijowie na terenie centrum wystawienniczego „KievEkspoPlaza”.

 

Obok Targów Turystyki Medycznej, w ramach Forum odbędą się:

 

  • Międzynarodowy Kongres Medyczny pt. „Praktyczne zastosowanie współczesnych osiągnięć nauki medycznej w systemie opieki zdrowotnej na Ukrainie”
  • Międzynarodowe targi opieki zdrowotnej „MEDICAEXPO” (urządzenia, sprzęt, narzędzia, wyroby przeznaczenia medycznego ukraińskich i zagranicznych producentów):
  • Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne „PHARMAEXPO”(leki, produkty parafarmaceutyczne, towary przeznaczenia medycznego, kosmetyki lecznicze, zaopatrzenie kompleksowe sklepów farmaceutycznych i aptek, usługi dla rynku farmaceutycznego)

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w powyższym przedsięwzięciu firmy polskie z branży medycznej i farmaceutycznej.

 

W targach tych od lat tradycyjnie uczestniczy ze stoiskiem informacyjno-promocyjnym Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie.

 

Na naszym stoisku obok informacji o Polsce i polskiej gospodarce bezpłatnie eksponujemy i dystrybuujemy materiały promocyjne (foldery, katalogi) polskich firm z branży medycznej i farmaceutycznej, zainteresowanych wyjściem ze swoją ofertą na rynek ukraiński.

 

Zachęcamy do przesyłania materiałów promocyjnych polskich firm na adres naszego Wydziału (ul. Volodymyrska 45, 01901 Kijów). Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu +38 044 279 18 31, lub pisząc na adres kiev@trade.gov.pl.

 

Istnieje również możliwość wykupienia przez polskie firmy z branży medycznej i farmaceutycznej własnej powierzchni wystawienniczej. W tym celu prosimy o kontakt z firmą Atlas Business Sp. z o.o., która jest wyłącznym polskim przedstawicielem organizatora ukraińskich targów Healthcare Travel Expo. Wszelkie informacje można uzyskać kontaktując się z Panią Katarzyną Szafraniec, pod numerem telefonu 604 967 790 lub pisząc na adres abs@atlasbusiness.pl.

 

Organizatorzy Forum: 

branże: Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Zdrowie i medycyna

Targi
Ukraina - Kijów
2016-04-19 - 2016-04-21
Dodał: Katarzyna Vitkovska
Poprzednie edycje