Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuexpomecanica16 PL

EXPOMECÂNICA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

EXPOMECÂNICA 2016 (Salon Wyposażenia, Usług i Części Samochodowych– Najważniejszy w Portugalii salon branży usług i części samochodowych. Salon odbywa się w Porto, od 15-17 kwietnia 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Porto - EXPONOR (Feira Internacional do Porto), pawilon 6.

 

Profil Targów:

  • Wykonawcy usług samochodowych, warsztaty naprawcze i serwisowe, producenci części samochodowych, producenci sprzętu specjalistycznego dla warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych.

 

Profil wystawcy:

  • wystawcy krajowi i międzynarodowi, producenci, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z sektorem usług samochodowych i części samochodowych, przedstawiciele warsztatów naprawczych.

 

Profil wizytującego:

  • Producenci, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z sektorem usług samochodowych i części samochodowych, przedstawiciele warsztatów naprawczych, dziennikarze prasy specjalistycznej.

 

Więcej informacji o Targach EXPOMECÂNICA 2016 o na stronie www.expomecanica.pt

 

Uwaga:

WPHI uczestniczy w tym wydarzeniu i zaprasza polskie firmy do wspólnego udziału na naszym stoisku. Nasz Wydział udostępnia stoisko informacyjne polskim firmom celem prezentacji materiałów promocyjnych, a także prowadzenia ewentualnych rozmów z kontrahentami. Firmy polskie, które nie mogą wziąć bezpośredniego udziału na naszym stoisku, zachęcamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, które chętnie zaprezentujemy na naszym stoisku.

 

Materiały prosimy wysyłać na adres:

Embaixada da Polónia

Departamento de Promoção do Comércio e do Investimento,

Rua António Saldanha 48

1400-021 Lisboa

Portugal

branże: Produkcja środków transportu, Części i akcesoria samochodowe

Targi
Portugalia - Porto, Matosinhos
2016-04-15 - 2016-04-17
Dodał: Anna Woińska