Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunauticampo1 PL

NAUTICAMPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Data poprzedniego wydarzenia
2015-04-08 00:00:00

NAUTICAMPO 2016 (Salon Międzynarodowy Żeglarstwa, Sportu, Karawaningu i Basenów) – Najważniejszy w Portugalii salon branży jachtowej oraz sportów wypoczynkowych. Salon organizowany w Lizbonie, od 6-10 kwietnia 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Lizbońskich - FIL (Feira Internacional de Lisboa).

 

Profil Targów:

  • Łodzie żaglowe, łodzie motorowe, silniki, oferty przystani portugalskich, samorządów, prezentacja usług turystycznych rzecznych, sprzęt do nurkowania, sprzęt do wędkarstwa sportowego.

 

Profil wystawcy:

  • Producenci i dystrybutorzy produktów i usług z zakresu żeglarstwa rekreacyjnego, turystyki żeglarskiej, wyposażenia i usług związanych z nurkowaniem, wędkarstwem; organizacje, stowarzyszenia i federacje branżowe, prasa branżowa.

 

Profil wizytującego:

  • Producenci, przedstawiciele handlowi oraz dystrybutorzy produktów i wyposażenia związanego z żeglarstwem, nurkowaniem i wędkarstwem, przedstawiciele portów i przystani, dziennikarze prasy specjalistycznej.

 

Więcej informacji o Targach Nauticampo na stronie www.nauticampo.fil.pt

 

Uwaga:

WPHI uczestniczy w tym wydarzeniu i zaprasza polskie firmy do wspólnego udziału na naszym stoisku. Nasz Wydział udostępnia stoisko informacyjne polskim firmom celem prezentacji materiałów promocyjnych, a także prowadzenia ewentualnych rozmów z kontrahentami. Firmy polskie, które nie mogą wziąć bezpośredniego udziału na naszym stoisku, zachęcamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, które chętnie zaprezentujemy na naszym stoisku.

 

Materiały prosimy wysyłać na adres:

Embaixada da Polónia

Departamento de Promoção do Comércio e do Investimento,

Rua António Saldanha 48

1400-021 Lisboa

Portugal