Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuChina International Furniture Expo 2016 PL

China International Furniture Expo 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
350000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
100000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
3000

Polski akcent
WPHI rekomenduje

WPHI Szanghaj informuje, iż w dniach 8-11 września br. odbędzie się w Szanghaju (Shanghai New International Expo Centre) kolejna edycja targów branży meblarskiej - China International Furniture Expo (CIFE) - The 22nd China International Furniture Expo. W wydarzeniu tym uczestniczą czołowi chińscy producenci i dystrybutory mebli oraz przedstawiciele firm zagranicznych. Co roku po strone wystawców na powierzchni 350 tys. m.kw. średnio prezentuje swą ofertę ok. 2 685 firm. Średnia liczba odwiedzających targi to ponad 98 tys. osób z całego świata.

 

Targi mają renomę jednej z kluczowych imprez wystawienniczych na świecie, której liczba odwiedzających na przestrzeni ostatnich lat odnotowuje średni wzrost o ok. 20%. Oferta prezentowana podczas tego wydarzenia, to głównie: wszystkie typy mebli wypoczynkowych, popisowe produkty designerskich talentów, przykłady nowych rozwiązań funkcjonalnych, przygotowanych dla najróżniejszego typu wnętrz, jak i przestrzeni publicznych (w tym hotelowych, restauracyjnych), a także meble związane z wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

 

Wśród wystawcow zeszłorocznej edyzji dominowali przedstawiciele z Chin, głównie z: prowincji Guandong, Zjejiang, He Bei, Fujian, Jiangsu oraz z miast Szanghaj i Pekin.

 

Wśród zagranicznych wystawców, swe produkty najliczniej zaprezentowały firmy z Hiszpanii i Włoch, a ponadto z Belgii, Danii, Irlandii, Francji, Niemiec, Portugalii, Korei, USA, Australii, Tajwanu, Filipin, Singapuru, Indonezji i Malezji. Obecni byli również wystawcy z Polski.

 

Ekspozycja podzielona została na 8 części tematycznych: współczesne wyposażenie wnętrz, meble tapicerowane, meble biurowe, meble klasyczne, meble domowe, dział stół i krzesło/meble zewnętrzne, wystawa designerów, Home Plus.

 

Targi CIFE to z pewnością wydarzenie godne uwagi, dające eksporterom szansę zaprezentowania swojej oferty i zawarcia kontaktów biznesowych z inwestorami z rynku chińskiego i z pozostałych rynków azjatyckich. To także doskonała okazja do zapoznania się z nowymi trendami w designie oraz do promowania talentów specjalizujących się w projektowaniu elementów wyposażenia wnętrz.


WPHI Szanghaj zachęca polskie firmy do uczestnictwa w targach oraz deklaruje wszelką pomoc dla polskich wystawców. Zachęcamy do kontaktu: shanghai@trade.gov.pl

 

Imprezy towarzyszące targom:
Poprzednie edycje