Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuChinaJoy 2016 PL

ChinaJoy 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
26000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
500000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
400

Polski akcent
WPHI rekomenduje

ChinaJoy 2016 to największa impreza wystawiennicza branży gier komputerowych w Azji. Stanowi ona doskonałą okazję do zapoznania się z nowinkami z branży elektroniki, sprzętu komputerowego i gier. Tegoroczna edycja zaplanowana jest w dniach od 28 lipca do 31 lipca w Shanghai New International Expo Centre (SNIEC).

 

Wystawa ta zajmuje miejsce wśród trzech topowych imprez w tej kategorii na świecie oraz pierwsze miejsce w tej kategorii w Chinach i Azji.

 

Co roku wydarzenie to przyciąga ponad 400 wystawców oraz 50 tys. odwiedzających specjalizujących się w tej dziedzinie. Obroty finansowe w zakresie branży zarejestrowane podczas 3 dni targowych to średnio przeszło 250 mln dolarów. Wśród czołowych wystawców ubiegłorocznej edycji znalazły się firmy z Polski, Korei, Szkocji, Kanady, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Malezji, Singapuru i Tajwanu. Wśród wystawców występują firmy związane z branżą gier, krajowi operatorzy gier online, przedstawiciele przemysłu zaangażowani w produkcję produktów cyfrowych oraz dostarczający usług rozrywkowych. Powierzchnia wystawiennicza wynosi 26 tys. m2.

 

Głównymi odwiedzającymi zeszłoroczne targi byli klienci, importerzy oraz firmy SME związane z branżą gier, jak również producenci i dostawcy asortymentu wpisującego się w tematykę targów.

branże: Doradztwo/consulting/edukacja, Gry i zabawki, Maszyny i urządzenia, IT/ICT, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Elektronika użytkowa, Komputery

Targi
Chiny - Szanghaj
2016-07-28 - 2016-07-31
Dodał: Maria Ryszkowska
Poprzednie edycje