Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMobile-World-Congress-Shanghai-2016 PL

MWC - Mobile World Congress 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
40000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
350

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Mobile World Congress to wydarzenie, które skupia interesy ponad 800 operatorów telefonii komórkowej z całego świata, w tym: producentów oprogramowania, twórców telefonów i urządzeń, firmy internetowe i dostawców sprzętu, jak również organizacje z sąsiadujących gałęzi przemysłu.

 

Wystawa Mobile World Congress pozwala firmom na prezentację produktów i usług szerokiemu gronu kluczowych decydentów. Stanowi doskonałą bazę do budowania sieci klienteli, jak również relacji biznesowych. To również okazja do zaprezentowania i wsparcia promocji własnej marki.

 

Tegoroczne wydarzenie będzie stanowiło masową ekspozycję technologii, na której zaprezentują się czołowi gracze w branży telefonii komórkowej i mobilnych rozwiązań. W ubiegłorocznej edycji udział wzięły firmy takiej jak: Alcatel-Lucent Shanghai Bell, China Mobile, Huawei, LeTV, Mozilla, Nokia, NTT Docomo, Visa, SK Telecom, Visa, ZTE oraz wielu innych.

 

W sumie w 2015 roku imprezę odwiedziło 40 tys. gości z ponad 100 krajów świata, a zaprezentowało się 350 firm z branży.

branże: IT/ICT, Elektronika użytkowa, Maszyny i urządzenia

Targi
Chiny - Szanghaj
2016-06-29 - 2016-07-01
Dodał: Anna Woińska