Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIgem PL

IGEM 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
15000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
300

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Data poprzedniego wydarzenia
2015-09-09 10:00:00

Wystawa i konferencja: International Greentech & Eco Products Exhibition & Conference IGEM’2016 wraz z prezentacjami, warsztatami i spotkaniami towarzyszącymi, będzie już VII edycją tej wystawy, która nadal jest najważniejszą tego typu imprezą nie tylko w Malezji, ale także w Azji Południowo-Wschodniej.

 

Wystawa poświęcona jest szeroko pojętym zielonym technologiom i promuje w swoim założeniu rozwiązania prośrodowiskowe w różnych sektorach gospodarki.

 

Dla Malezji najważniejsza w danym momencie jest kwestia oczyszczalni ścieków komunalnych, ścieków z zakładów przetwórstwa żywności oraz z tłoczarni oleju palmowego. Dodatkowo istotne sa kwestie energetyki solarnej, zagospodarowania popiołów lotnych z elektrowni węglowych oraz wykorzystania napędów elektrycznych w transporcie, a także segregacja odpadów i rewitalizacja zbiorników wodnych.

 

Głównym organizatorem jest Ministerstwo Energii, Technologii i Wody Malezji – KeTTHA przy współudziale Malezyjskiej Agencji Zielonych Technologii – GREENTECH MALAYSIA. Dodatkowego wsparcia organizacyjnego wystawie udzielają wyspecjalizowane agencje rządowe oraz lokalne korporacje zawodowe (m.in. producentów, architektów, budowniczych, produktywności, MŚP/SME, zielonych technologii), a także instytucje finansowe. W organizację angażują się również liczne międzynarodowe izby i stowarzyszenia handlowo-przemysłowe.

 

W edycji IGEM 2015 uczestniczyło 289 wystawców reprezentujących 25 krajów, a wystawę odwiedziło ok. 16.000 gości. Pawilony narodowe były zorganizowane przez: Koreę Płd., Singapur, Tajwan, Japonię, Hiszpanię oraz Unię Europejską (w ramach UE uczestniczyło 7 krajów, w tym Polska).

 

Po raz trzeci w historii wystawy zostały też zorganizowane pawilony przez poszczególne stany Malezji w tym m.in. przez: Sabah, Sarawak, Pahang, Kelantan, Selangor, Perlis oraz Malakkę. Spośród państw z Unii Europejskiej uczestniczyło (indywidualnie lub na stoiskach zbiorczych) 37 firm z: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Słowacji, Szwecji oraz Włoch.

 

Wydział Promocji Handlu i inwestycji w Kuala Lumpur jak co roku organizuje stoisko promocyjno wystawiennicze. Firmy zainteresowane prezentacją swojej oferty podczas IGEM 2016 prosimy o kontakt z biurem lub bezpośrednio z organizatorem wystawy.

branże: Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Przetwórstwo spożywcze, Oleje i tłuszcze spożywcze, Pozostałe branże

Targi
Malezja - Kuala Lumpur
2016-10-05 - 2016-10-08
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje