Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuITEX PL

ITEX 2016


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Data poprzedniego wydarzenia
2015-05-21 10:00:00

W dniach 12-14 maja 2016 r. w Kuala Lumpur odbędzie się 27. edycja Międzynarodowej Wystawy Inwencji, Innowacji i Technologii - International Invention, Innovation & Technology Exhibition - ITEX

 

Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie, gdzie swoje osiągnięcia prezentują wystawcy z ponad 20 krajów, w tym głównie z Azji i Europy.

 

Wystawa odbywa się raz w roku, wynalazki są prezentowane  i oceniane w 23 kategoriach (w trakcie wystawy odbywa się Invention and Design Competition oraz przyznawane są nagrody/dyplomy). 

 

Wydarzenia towarzyszące to:

  • Malaysia Young Inventors Exhibition 2016 (MYIE 2016)
  • Asian Young Inventors Exhibition 2016 (AYIE 2016)
  • International Conference on Invention and Design (ICID 2016)

 

ITEX 2016 jest kolejną edycją wystawy, podczas której prezentowane będą polskie wynalazki i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kuala Lumpur co roku uczestniczy w wystawie wspólnie ze Stowarzyszeniem Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów SPWiR. SPWiR organizuje polską grupę i misję gospodarczą i posiada umowę z organizatorami ITEX w zakresie rezerwacji powierzchni wystawienniczej przez polskie instytucje naukowe. Organizacje uczestniczące w misji SPWiR biorą udział w konkursie nagród wystawy oraz innych organizacji wynalazców uczestniczących w ITEX.

branże: Sektor kreatywny

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2016-05-12 - 2016-05-14
Dodał: Małgorzata Kędzierska