Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

China International Leisure Industry Expo CILIE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Informacje o dofinansowaniu
Możliwość skorzystania z powierzchni wystawienniczej WPHI.

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
15000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
80000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
410

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

WPHI Szanghaj zachęca do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Przemysłu Rekreacyjnego (China International Leisure Industry Expo - CILIE), która odbędzie się w 2016 r. w Hangzhou.

 

Podczas edyzji w 2015 r. oddział CCPIT w Hangzhou, zaprosił do uczestnictwa w tym wydarzeniu – oprócz lokalnych firm - szereg krajów, które posiadają przedstawicielstwa dyplomatyczne w Szanghaju. Wśród krajów, które skorzystały z zaproszenia znalazły się obok Polski: Bułgaria, Argentyna, Słowenia, Tajlandia, Filipiny i Indonezja.

 

Podczas ubiegłorocznej edycji na powierzchni ok 1000 m2 zaprezentowało się blisko 400 firm oferujących produkty następujących kategorii: przemysł rekreacyjny i wypoczynkowy, turystyka, odzież, akcesoria, meble, biżuterię, rękodzieło, wyposażenie sportowe, sprzęt treningowy, artykuły spożywcze – w tym produkty przemysłu mleczarskiego, wytwory alkoholowe, słodycze.

 

Na polskim stosiku wystawiły się 4 firmy, które promowały polską żywność (mleko, wyroby mięsne, jogurty) oraz bursztyn. WPHI zaprezentowało z kolei ofertę turystyczną naszego kraju. Polskich wystawców odwiedził także gospodarz ceremonii wice burmistrz Hangzhou.

 

Także w 2016 roku Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju (WPHI) będzie dysonował w ramach tej ekspozycji stanowiskiem wystawienniczym, który odda do dyspozycji polskim przesiębiorcom.

 

Pragniemy zachęcić wszystkie firmy związane z ww. branżą, zainteresowane promocją swoich produktów do kontaktu z WPHI.

 

Przedsiębiorcy mogą liczyć na naszą pomoc, wiedzę, kontakty i wsparcie, a także na bezpłatne wykorzystanie naszego stanowiska do prezentacji swoich ofert oraz prowadzenia rozmów biznesowych. Podczas targów mogą być prezentowane zarówno produkty branży turystycznej, artykuły spożywcze, jak i produkty przemysłu biżuteryjnego.

 

Udział w targach w Hangzhou, jednym z najzamożniejszych miast Wschodniego Wybrzeża Chin, jest bardzo dobrą okazją do zaprezentowania swoich wyrobów lub usług, tej części chińskiego społeczeństwa, która jest ciekawa zachodnich wyrobów, a jednocześnie bardzo zamożna.

 

Podział kategorii wystawienniczych z poprzednich lat obejmował:

  1. Hol Narodowy i Regionalny: Prezentacja produktów związanych z wypoczynkiem i rekreacją z różnych krajów świata.
  2. Turystyka i Produkty Powiązane: Produkty przemysłu turystycznego, odzież i akcesoria, produkty rzemiosła artystycznego.
  3. Kultura i Produkty Powiązane: Meble, różne rodzaje biżuterii, jadeit i produkty rzemiosła ręcznego.
  4. Sport i Produkty związane ze zdrowiem: Produkty sportowe, produkty ochrony zdrowia, produkty związane z rekreacją i wypoczynkiem na świeżym powietrzu, usługi związane z utrzymaniem kondycji fizycznej i z fitnessem.
  5. Promocja obiektów turystycznych i gastronomicznych: Hostele, restauracje, domy opieki osób starszych.
branże: Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Dywany i dekoracje, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Wzornictwo i projektowanie mody, Tekstylia, Meble, Warzywa i owoce, Odzież i obuwie, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Pozostałe tekstylia, Rzemiosło artystyczne, Mięso, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane

Targi
Chiny - Hangzhou
2016-10-30 - 2016-11-02
Dodał: Małgorzata Kędzierska