Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIFIT PL

China International Fair for Investment and Trade CIFIT 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Informacje o dofinansowaniu
Bezpłatne użyczenie powierzchni polskim wystawcom.

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
100000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
4000

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

WPHI Szanghaj serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji targów inwestycyjnych - China International Fair for Investment and Trade (CIFIT), które odbędą się w Xiamen (Chiny) w dniach od 8 do 11 września 2016 roku.

 

Jest to najważniejsze wydarzenie w Chinach skupiające swoją uwagę na dwóch czołowych hasłach - „Introducing FDI” (wprowadzaniu inwestycji zagranicznych na rynek chiński) oraz „Going Global” (prowadzeniu inwestycji o zasięgu globalnym). Są to targi o silnym profilu międzynarodowym, podczas których prezentowana jest oferta inwestycyjna krajów i regionów uczestniczących w imprezie.

 

Swój profil prezentują środowiska inwestycyjne, polityczne i korporacyjne, realizujące projekty, lub planujące inwestycje w ramach poszczególnych regionów i prowincji Chin. Wydarzeniu współtowarzyszą agencje promocji inwestycji z ponad 40 krajów świata. Impreza szczyci się również wsparciem Union of International Fairs (UFI).

 

Szeroka skala targów oraz fakt, że jest to jedyne wydarzenie w Chinach wspierające zagraniczne inwestycje na lokalnym rynku, powoduje silne zainteresowanie władz centralnych w Pekinie. Znajduje to swoje naturalne odbicie w wysokim poziomie imprezy, co przejawia się m.in. liczną reprezentacją gości wysokiego szczebla ze wszystkich chińskich prowincji.

 

Do czołowych komponentów targów należą:

  • wystawa handlu i inwestycji;
  • międzynarodowe forum inwestycyjne (International Investment Forum);
  • seminaria;
  • sesje matchmakingowe.

 

W ubiegłorocznej edycji targów WPHI przygotowało stoisko o powierzchni 36m2, na którym prezentowano walory inwestycyjne i logistyczne naszego kraju oraz jego potencjał turystyczny. W edycji 2015 gościem specjalnym polskiego stoiska była delegacja Agencji Rozwoju Przemysłu. Targi w poprzedniej edycji odwiedziło 100.000 przedstawicieli biznesu, uczestniczyło w nich 4.000 firm z całego świata. Targom towarzyszyło ponad 1300 eventów, w tym 1000 spotkań matchmakingowych oraz 300 imprez biznesowych.

 

Podobnie jak w ubiegłych latach, również podczas tegorocznej edycji targów, WPHI Szanghaj zaprezentuje się z własnym stoiskiem, które bezpłatnie udostępni przedstawicielom polskich regionów, miast i stref ekonomicznych do promowania własnej oferty.

 

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu oraz deklarujemy wszelką pomoc ze strony placówki podczas organizacji wizyty i pobytu delegacji w Państwie Środka.

 

Przygotowania do targów koordynuje pan Adam Ryszkowski: adam.ryszkowski@trade.gov.pl

 

Strona internetowa targów: http://www.chinafair.org.cn/english/overview/19th.aspx

branże: Produkty tytoniowe, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Poligraficzne, Pestycydy, Pozostałe wyroby chemiczne, Biotechnologia, Przemysł petrochemiczny, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Farby i lakiery, Produkcja metali nieżelaznych, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, AGD, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Papier, Kosmetyki, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Architektura, Budownictwo, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Film, Muzyka, Fotografia, Usługi finansowe, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Oświetlenie, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Pojazdy szynowe, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Instrumenty muzyczne, Samochody osobowe, Wydawnictwa, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ryby, Odzież i obuwie, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Farmacja i biotechnologia, Pozostałe tekstylia, Rzemiosło artystyczne, Mięso, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Ropa naftowa i gaz ziemny, Rudy metali, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Targi
Chiny - Xiamen
2016-09-08 - 2016-09-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

CIFIT

Wydarzenia towarzyszące

Poprzednie edycje