Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportusial PL

SIAL Inspire Food Business 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
7000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
5000

Średnia liczba wystawców zagranicznych (z 3ch lat)
300

Data poprzedniego wydarzenia
2015-06-17 00:00:00

SIAL ASEAN jest jedną z prestiżowych imprez wystawienniczych na Filipinach w zakresie sektora żywności gotowej. W każdej edycji organizowane są pawilony narodowe. Na rok 2016 zaplanowano pawilony: Niemiec, Niderlandów, Francji i USA. 

 

Biorąc pod uwagę sukces polskich wystawców podczas SIAL Shanghai 2015 organizatorzy zapraszają polskich przedsiebiorców i organizacje otoczenia biznesu do uczestnictwa.

 

W przypadku braku możliwości organizacji pawilonu zbiorowego polscy przedsiębiorcy mają mozliwość udziału w wystawie na stoisku europejskiej sieci wspierania biznesu na Filipinach EPBN (EU-Philippines Business Network). Przy udziale na stoisku EPBN możliwy jest zwrot kosztów do 1.000 EUR (jeden tysiąc euro).

 

Zainteresowanych tą formą uczestnictwa prosimy o kontakt bezpośrednio z EPBN (http://www.epbn.ph/) z panem Valerio Mazzone - korespondencja wyłącznie w j. angielskim.

branże: Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe

Targi
Filipiny - Manila
2016-05-31 - 2016-06-02
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

SIALASEAN2016Brochure