Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuprawo PL

Seminarium na Ukrainie


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Zapraszamy do udziału w seminarium "Wyniki roku 2015. Ceny transferowe. Księgowość, podatek dochodowy. Regulacje działalności gospodarczej. Ochrona interesów biznesu".

 

Organizatorzy:

  • Wydział Promocji Handlu I Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej na Ukrainie
  • Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie
  • Izba Przemysłowo-Handlowa Ukrainy
  • Law Offices of OMP
  • Alians Ratuszniak i Partnerzy

 

Data i godzina: 17 grudnia, od 10.00 do 17.00.

Rejestracja zaczyna się o 9.30.

 

Udział jest bezpłatny.

 

Prelegenci:

  • Oksana Zajcewa, biegły rewident, dyrektor Crowe Horwath.
  • Dmitrij Mykhailenko, partner "Law Offices of OMP",
  • Władimir Ratuszniak, adwokat, partner zarządzający "Alians Ratuszniak i Partnerzy"

 

Miejsce: m. Kijów, ul. Mezygirska, 82 а, sala konferencyjna "Plastiks Ukraina".

 

Udział w imprezie może się odbyć wyłącznie po rejestracji.

 

Zarejestrować się można na stronie:

https://drive.google.com/open?id=1PdEK9eFeifDkc63_ftzW3iLGN-lxYY7JLjgTreyOHoI

branże: Produkty tytoniowe, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Poligraficzne, Pestycydy, Pozostałe wyroby chemiczne, Biotechnologia, Przemysł petrochemiczny, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Farby i lakiery, Produkcja metali nieżelaznych, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, AGD, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Papier, Kosmetyki, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Pozostałe wyroby, Architektura, Budownictwo, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Film, Muzyka, Fotografia, Usługi finansowe, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Oświetlenie, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Pojazdy szynowe, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Instrumenty muzyczne, Samochody osobowe, Wydawnictwa, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ryby, Odzież i obuwie, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Farmacja i biotechnologia, Pozostałe tekstylia, Rzemiosło artystyczne, Mięso, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Węgiel kamienny i brunatny, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Ropa naftowa i gaz ziemny, Rudy metali, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Spotkanie
Ukraina - Kijów
2015-12-17
Dodał: Małgorzata Kędzierska