Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportutektonica-2016-banner-960x290 PL

TEKTÓNICA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

TEKTÓNICA 2016 - Międzynarodowe targi budownictwa, które odbędą się w Lizbonie w dniach 4-7 maja 2016 r.

 

Profil wystawcy:

  • Producenci systemów bezpieczeństwa i systemów alarmowych, wyposażenia łazienek, firm zajmującymi się obsługą, czyszczeniem i ochroną budynków, producenci technologii sektorowych, producenci wykończeń podłogowych, drzwi i okien, szklarze, malarze.

 

Profil wizytującego:

  • Architekci, Stowarzyszenia Budowlane i Mieszkaniowe, przedstawiciele firm budowlanych, Inżynierzy, Agencje Rządowe, Projektanci, Geodeci, Hydraulicy i inni

 

Wystawiane produkty:

  • Architektura wnętrz, ceramika, posadzki, wykończenia, łazienki, kamienie ozdobne, kamień i szkło, sprzęt kuchenny, sprzęt AGD, informatyka, cement, stolarka, ślusarka, płytki PCV, izolacje, impregnacja, farby, kable, rury, klimatyzacja, usługi.

 

WPHI uczestniczy w tym wydarzeniu i zaprasza polskie firmy do wspólnego udziału na naszym stoisku. Nasz Wydział udostępnia stoisko informacyjne polskim firmom celem prezentacji materiałów promocyjnych, a także  prowadzenia ewentualnych rozmów z kontrahentami. Firmy polskie, które nie mogą wziąć bezpośredniego udziału na naszym stoisku, zachęcamy do  nadsyłania materiałów promocyjnych, które chętnie zaprezentujemy na naszym stoisku.

 

Materiały prosimy wysyłać na adres:

Departamento de Promoção do Comércio e do Investimento,

Rua António Saldanha, 48, 1400-021 Lisboa, Portugal

branże: Budownictwo, Drzwi i okna, Architektura, Budownictwo i architektura, AGD, Farby i lakiery, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe branże

Targi
Portugalia - Lizbona
2016-05-04 - 2016-05-07
Dodał: Bogdan Zagrobelny
Poprzednie edycje