Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



ERA PL

ERA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

ERA - Salon International des énergies renouvelables et du développement durable - 7. edycja salonu technologii ochrony środowiska i OZE.

  • Oran
  • 24-26 października 2016 r.

 

Targi ERA poświęcone są technologiom energii odnawialnych i środowiskowym. Z roku na rok nabierają coraz większego znaczenia, edycja 2015 roku zgromadziła na ponad 6 tys. m2 powierzchni 150 wystawców (m.in. z Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Polski, Cypru, Czech, Turcji, Holandii, ZEA i Chin) i 6,5 tys. zwiedzających.

 

Państwowe i prywatne firmy algierskie poszukują partnerów gotowych dzielić się doświadczeniami i technologiami ochrony środowiska i są żywo zainteresowane tworzeniem joint-venture. Udział w targach ma na celu pogłębienie świadomości, że polskie firmy na równi z firmami zachodnioeuropejskimi mają ciekawe, innowacyjne rozwiązania i mogą uczestniczyć w rozwiązaniu problemów ekologicznych Algierii.

 

Ciekawym jest, iż przy okazji udziału w w/w targach ochrony środowiska – stoisko WPHI wizytowane jest licznie przez poważnych klientów zainteresowanych importem lub współpracą w branżach i sektorach niezwiązanych z profilem targów jak budownictwo czy art. spożywcze itp.

 

Bezpośredni kontakt z organizatorem:

Linda Oulounis

Directrice Commerciale

Myriade communication

Villa N°13, Lot Zergoug, Hydra

Tél.: + 213 (0) 21 54 76 44

Mob: +213 (0) 0555 62 53 14

branże: Ochrona środowiska, Rolnictwo i leśnictwo, Energia i surowce odnawialne

Targi
Algieria - Oran
2016-10-24 - 2016-10-26
Dodał: Janusz Pisz