Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportubatiwest PL

ORAN BATI’WEST 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

ORAN BATI’WEST - Salon International du logement, de l’immobilier, du bâtiment, de la construction et des matériaux de construction - 13. edycja targów budownictwa, materiałów budowlanych i robót publicznych:

  • Oran
  • 19-24 października 2016 r.

 

Targi Oran Bati’West są najważniejszą imprezą targową sektora budownictwa i robót publicznych w zachodnim makroregionie Algierii. W edycji 2015 udział wzięło 320 wystawców z 14 państw i ok. 10 tys. zwiedzających. To targi dla firm działających w sektorze mieszkalnictwa, nieruchomości, budownictwa, materiałów budowlanych, wykończeniowych i robót publicznych.

 

Obecność polskich firm na tych targach powinna być odpowiedzią na plany inwestycyjne regionu na sumę ponad 14 mld euro.

 

W Oranie w którym od szeregu lat bardzo dużo się buduje, spodziewany jest dodatkowy boom, zwłaszcza w sektorze hotelarskim (ma powstać 550 nowych hoteli) w związku z planowaną w tym mieście w 2021 roku Olimpiadą państw śródziemnomorskich.

 

Podobnie jak Algier, Oran – dawna stolica regionu – posiada bogatą spuściznę budynków epoki kolonialnej wymagających prac konserwatorskich. W tym zakresie polskie firmy mogą wiele zaoferować stronie algierskiej, zwłaszcza, że w Algierii brakuje specjalistów w tej dziedzinie.

 

Z roku na rok targi cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony polskich firm.
Poprzednie edycje