Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportusima PL

SIMA - SIPSA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

SIMA - SIPSA - Salon de l’Elevage et de l'agroéquipement - 15. edycja Targów rolniczych i hodowlanych, maszyn i urządzeń dla rolnictwa i hodowli www.filaha-dz.com

  • Algier
  • 4 - 7 października 2016 r.

 

Rozwój rolnictwa w Algierii mający na celu ograniczenie importu żywności i płodów rolnych, to jeden z głównych priorytetów władz, na który od lat przeznacza się ogromne środki. Powoduje to stale rosnący popyt na maszyny, urządzenia i technologie wykorzystywane w rolnictwie i przetwórstwie. Duży i szybko rosnący jest także popyt na żywe zwierzęta hodowlane oraz pasze.

 

SIPSA to największe targi sektora produkcji rolno-spożywczej w Algierii, stąd bogata w tej dziedzinie oferta polskich firm trafia w zapotrzebowanie algierskich przedsiębiorców szukających sprawdzonych produktów i rozwiązań technologicznych.

 

Targi przechodzą z roku na rok metamorfozę i szybki rozwój. Od 2013 roku targi SIPSA zostały połączone z targami FILAHA, powodując wzrost ich znaczenia. W edycji 2015 udział wzięło 580 wystawców na 25 tys. m2 powierzchni i 15 tys. zwiedzających.

 

Edycja 2016 ma być pierwszą pod logo SIMA - SIPSA współorganizowanej z francuską firmą Comexposium (organizatora m.in. paryskiego salonu rolnictwa i hodowli SIMA, SIAL i wielu innych).

 

Spodziewany jest udział ponad 600 wystawców i 20 tys. zwiedzających.
Poprzednie edycje