Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFIA PL

FIA 2016


FIA - Foire Internationale d’Alger - 49. edycja Międzynarodowych Targów w Algierze:

  • Algier
  • 28 maja - 2 czerwca 2016 r.

 

Międzynarodowe Targi Algieru (FIA) były do niedawna największą i najbardziej prestiżową imprezą wystawienniczą w Algierii (największymi są obecnie targi Batimatec). W edycji 2015 roku na 45.000 m2 powierzchni wystawienniczej udział wzięło ponad 900 firm z 25 państw (w tym ponad 500 firm zagranicznych). Gościem honorowym były Indie. Targi są uroczyście otwierane przez prezydenta lub w ostatnich latach w jego zastępstwie premiera Algierii, któremu towarzyszą członkowie rządu. Targi odwiedza co roku ok. 100 tys. gości, z czego połowa przypada na algierskich przedsiębiorców.

 

FIA to impreza masowa, odwiedzają ją hurtownicy i importerzy oraz szerokie rzesze konsumentów. To bardzo dobra okazja do promocji produktów już dostępnych w Algierii oraz do zaprezentowania nowych. Ogólny profil targów stanowi szansę na skuteczny udział dla polskich producentów i eksporterów z dowolnej branży.

 

Targi te nadal pozostają wydarzeniem o dużym wymiarze promocyjnym, stanowiąc najlepsze miejsce informowania o potencjale gospodarki i możliwościach współpracy.

 

Obecność na tym wydarzeniu ma charakter prestiżowy i stanowi ważny element budowania marki POLSKA w Algierii.

branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Farmacja i biotechnologia, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Targi
Algieria - Algier
2016-05-28 - 2016-06-02
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje