Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunapec PL

NAPEC 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

NAPEC - North African Petroleum Exhibition & Conferences - 6. edycja targów przemysłu wydobywczego ropy i gazu www.napec-dz.com

  • Algier
  • 8-11 marca 2016 r.

 

WPHI uczestniczył w poprzedniej edycji w w/w targów w dniach 3-6 marca 2015 r. i nasz udział przyniósł wymierne efekty: jedna z dwóch polskich firm, które skorzystały z naszego stoiska – Gambit Lubawka www.gambitgl.pl – w wyniku nawiązanych na targach kontaktów - wygrało 9 z 12 konsultacji koncernu SONATRACH na produkowane przez nich materiały izolacyjne o wartości kilkuset tysięcy Euro. Są to pierwsze od lat dostawy z Polski do największego w Algierii koncernu państwowego będącego monopolistą w wydobyciu ropy i gazu.

 

Notujemy rosnące szybko zainteresowanie polskich firm sektora wydobycia ropy i gazu rynkiem algierskim, które powinno zaowocować na przełomie 2015 i 2016 roku pierwszymi wygranymi przetargami państwowego koncernu SONATRACH.

 

W sytuacji utrzymujących się niskich cen ropy i gazu, będących źródłem 95% wpływów dewizowych – Algieria nie tylko nie ogranicza ale wręcz zwiększa nakłady finansowe dla tego sektora chcąc rozwinąć potencjał wydobywczy, także gazu i ropy pochodzących z łupków co stwarza realną szanse sprzedaży usług dla polskich firm.

branże: Górnictwo i przemysł wydobywczy

Targi
Algieria - Algier
2016-03-08 - 2016-03-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska