Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportusiee PL

SIEE POLLUTEC 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

POLLUTEC - Salon International des équipements, des technologies et des services de l’eau et de l’environnement - 12. edycja salonu gospodarki wodnej:

  • Algier,
  • 1-4 lutego 2016 r.

 

POLLUTEC - to od ponad 10 lat doroczne spotkanie w Algierze specjalistów od wody. W 2016 roku poszerzone o sektor ochrony środowiska, jako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku krajowego. Przewiduje się 300 wystawców i 7 tys. specjalistów krajowych i zagranicznych, którzy odwiedzą targi.

 

Organizatorzy targów korzystając ze wsparcia Ministerstwa Zasobów Wodnych i Środowiska zapraszają dostawców, producentów, dystrybutorów i usługodawców krajowych i zagranicznych.

 

Sektor wody: Program inwestycji publicznych na lata 2015-2019 przewiduje wydatki 18 miliardów USD na inwestycje w sektorze wodnym, oczyszczania wody i uzdatniania ścieków: budowę 26 zapór, 1.250 kilometrów sieci kanalizacji, ponad 60 stacji oczyszczania ścieków itp.

 

Sektor ochrony środowiska: W latach 2015-2019 rząd przeznaczył na sektor ochrony środowiska 386 mln EUR, z tego ponad 50% na zagospodarowanie odpadów komunalnych i utylizację odpadów specjalnych. POLLUTEC to najważniejsza impreza targowa tego sektora.
Poprzednie edycje