Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIPPE PL

Międzynarodowe Targi Produkcji i Przetwórstwa "IPP EXPO 2016"


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowe Targi Produkcji i Przetwórstwa (International Production & Processing EXPO) - Atlanta, 26-28 stycznia 2016 r.

 

Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Warszawie zachęca do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Produkcji i Przetwórstwa - International Production & Processing EXPO (IPP), które odbędą się w Atlancie w Stanie Georgia w dniach 26-28 stycznia 2016 r.

 

Targi IPP są największymi w USA targami technologii i maszyn do przetwórstwa, produkcji oraz pakowania mięsa, kurczaków, jajek, żywności oraz paszy dla zwierząt.

 

Targi IPP powstay z połączenia Międzynarodowych Targów Drobiu, Międzynarodowych Targów Paszy i Międzynarodowych Targów Mięsa w USA. Targą tym towarzyszą seminaria i kursy edukacyjne.

 

W 2015 roku w IPP wzięło udział ponad 1250 wystawców i około 30.000 odwiedzających.

 

Pełną informację o IPP EXPO, prezentowanych produktach oraz aktualną listę wystawców, konferencji i imprez towarzyszących znajdą Państwo na stronie http://www.ippexpo.org/.

 

Osobom zarejestrowanym przez nas przed 31 grudnia br. zapewniamy obniżoną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 dolarów. Rejestracja obejmuje wejście na targi, a także udział w wybranych konferencjach i szkoleniach.

 

W czasie targów obecni na miejscu pracownicy naszych biur U.S. Export Assistance Centers (USEAC) pomogą zainteresowanym w zorganizowaniu indywidualnych spotkań z amerykańskimi wystawcami.

 

Kontakt w sprawie rejestracji lub bardziej szczegółowych informacji:

Pani Alicja Drolet, Commercial Specialist

U.S. Commercial Service

American Embassy Warsaw

tel. 22 625 4374; kom. 795.148.664

email: Alicja.Drolet@trade.gov

branże: Przetwórstwo spożywcze, Maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny

Targi
USA - Atlanta
2016-01-26 - 2016-01-28
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

IPP 2016