Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMEAT DAYS PL

Meat Days


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Meat Days, które odbywają się corocznie od 2012 roku, są jedynymi wyspecjalizowanymi targami w zakresie mięsa i produktów mięsnych. Piąta, coroczna wystawa odbędzie się w listopadzie 2016 roku w Atenach.

 

Głównymi uczestnikami są rzeźnicy, importerzy i dealerzy drobiu i bydła, rzemiosła i przetwórstwa mięsnego i przemysłu przetwórczego, wędlin przemysłowych, przedstawiciele zagranicznych firm i ubojni, hurtowni mięsa, sprzętu rzeźników, przemysłu i opakowań, firm gastronomicznych, delikatesy i mięsa kupujących.

 

W trakcie trwania Meat Days 2016 goście mogą również znaleźć greckich producentów zwierząt gospodarskich, trzody chlewnej i hodowli drobiu naszego kraju, które są rozproszone w całej Grecji i znaleźć punkt odniesienia i możliwość ich reprezentacji przez organizację.

 

Podczas Expo Event będą odbywać się serie wydarzeń równolegle: konferencje, spotkania, prezentacje, konkursy, festiwale, degustacje itp, aby Meat Days były atrakcją dla wystawców jak i gości, którzy przez te wydarzenia mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat mięsa i produktów.

branże: Handel, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo

Targi
Grecja - Spata
2016-11-07 - 2016-11-09
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje