Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPOLAGRA-PREMIERY PL

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY


Rodzaj wydarzenia
Targi

Informacje o dofinansowaniu
Istnieje możliwość dofinansowanie przyjazdu grup zorganizowanych. Grupę należy zgłosić najpóźniej do dnia 15 stycznia 2016 r. (piątek) korzystając z formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.polagra-premiery.pl w zakładce Grupy Zorganizowane – dofinansowanie przyjazdu. W momencie zgłoszenia niezbędne jest podanie miejsca wyjazdu, ilości osób, przekraczanego przejścia granicznego oraz ilości kilometrów dzielących przejście graniczne od Poznania, ul. Głogowska 14. Odległości można sprawdzić na stronie, na której będą one weryfikowane www.odległości.info. Ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie zgłoszenie grupy. Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona.

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
40000

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Data poprzedniego wydarzenia
2014-01-30 00:00:00

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to miejsce spotkań biznesowych, na które z niecierpliwością czekają ich uczestnicy. Czas spędzony na Targach w dniach 21-24 stycznia 2016 roku umożliwi nawiązanie kontaktów handlowych oraz poszerzenie wiedzy, dzięki udziałowi w licznych wydarzeniach towarzyszących.

 

Osoby uczestniczące w Targach odwiedzą niezwykle różnorodną ekspozycję maszyn i urządzeń rolniczych, w której królować będą innowacyjne rozwiązania w branży rolniczej. Na profesjonalistów czekać będzie również bogaty program wydarzeń o wysokie poziomie merytorycznym.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Maszyny i urządzenia, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Polska - Poznań
2016-01-21 - 2016-01-24
Dodał: Julianna Jurasek
Poprzednie edycje