Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBig Show Oman2016 PL

The Big Show Oman 2016


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Big Show Oman to coroczna międzynarodowa wystawa, przeznaczona do budowy i budownictwa w Omanie, na Bliskim Wschodzie i na rynkach światowych.

 

Targi oferują szeroki wybór:

  • najnowszych materiałów budowlanych,
  • maszyn budowlanych,
  • wyposażenia wnętrz,
  • innych produktów, urządzeń i technologii do prac budowlanych i konstrukcyjnych.

 

Po raz pierwszy przeprowadzone jako Interiors and Buildex w 1996 roku, a następnie przemianowane na Big Show w 2010 roku, aby jeszcze bardziej wzmocnić swój wizerunek i pozycję rynkową.

 

Roczna wystawa stanowi platformę dla firm lokalnych i międzynarodowych, aby skorzystać z większych możliwości w branży, a także dowiedzieć się o postępach na lokalnych i globalnych rynkach.

 

W 2009 roku targi otrzymała uznanie jako "UFI-Approved Event" przez UFI-Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Big Show jest największym i najważniejszym wydarzeniem z zakresu budownictwa w Omanie.

 

Więcej informacji na: http://thebigshow-oman.com/

branże: Produkcja mebli, Budownictwo i architektura, Pozostałe branże, Wyposażenie wnętrz, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny i urządzenia, Budownictwo

Wystawa
Oman - Maskat
2016-03-28 - 2016-03-31
Dodał: Anna Woińska