Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInternational Kuwait Trading Fair PL

International Kuwait Trading Fair


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-27 lutego 2016 r. w Kuwejcie. Międzynarodowe Targi Handlowe w Kuwejcie są jednymi z największych targów konsumenckich w regionie. Oferują szeroki wybór z zakresu artykułów gospodarstwa domowego, florystyki, rzemiosła, sztuki, papieru, materiały piśmiennych, materiałów biurowych, pamiątek i zabawek. Wystawcy mają możliwość prowadzenia działalności gospodarczej i sprzedaży swoich produktów.

 

Więcej informacji wkrótce na: www.itf-kw.com

branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Rolnictwo i leśnictwo, Handel, Transport i logistyka, Pozostałe branże, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Farmacja i biotechnologia, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Produkcja i przetwórstwo metali, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Turystyka, sport i rekreacja, Przetwórstwo spożywcze, Doradztwo/consulting/edukacja, Produkcja środków transportu, Przemysł jubilerski, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Sektor kreatywny, Produkcja mebli, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Targi
Kuwejt - Kuwejt
2016-02-21 - 2016-02-27
Dodał: Anna Woińska