Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIIIConferenceA4new11.2015 PL

ІІІ Forum Międzynarodowe "Dzień Polskiego Biznesu" 2015


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniu 26 listopada 2015 roku w Kijowie odbędzie się coroczne Międzynarodowe forum „POLSKI DZIEŃ BIZNESU”, w tym roku to już III edycja, która tradycyjnie gromadzi osoby zainteresowane w rozwoju polsko – ukraińskich handlowo-gospodarczych stosunków, współpracy handlowej i inwestowania.

 

Forum odbędzie się pod patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej na Ukrainie, przy wsparciu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, a także Ministerstwa Rozwoju i Technologii Gospodarczego i Handlu Ukrainy.

 

Organizatorzy: Międzynarodowe Centrum Prawnicze EUCON, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Międzynarodowy Związek Audytorski, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie.

 

Prelegenci: przedstawiciele rządów obu państw, instytucji bankowych, europejskich funduszy finansowych, polskich instytucji certyfikujących, specjalnych stref ekonomicznych etc.

 

Tematy: w ramach forum Państwo będą mieli możliwość zapoznać się z ostatnimi tendencjami oraz specyfiką dokonania transakcji eksportowych przez Polskę do UE, otwarcia i prowadzenia biznesu w Polsce, nawiązania kontaktów z przedstawicielami władz i biznesu, znaleźć partnerów lub uzyskać dodatkowe możliwości finansowania Waszego biznesu.

 

Zapraszamy do udziału właścicieli i kierowników przedsiębiorstw, które są zainteresowane w nawiązaniu współpracy gospodarczej z UE i Polską.

 

Konferencja odbędzie się w dniach: 26 listopada 2015 roku od 09:00 do 18:00.

 

Adres: NSK Olimpiyskiy, sala „Champions Hall” (m. Kijów, ul. Wełyka Wasylkiwska, 55)

 

Osoba do kontaktu: Ołena Wakulik, tel. +380 (44) 238 09 44, events@eucon.ua

 

Program, warunki udziału oraz dokładne informacje są dostępne na stronach:

branże: Pozostałe branże

Konferencja
Ukraina - Kijów
2015-11-26 -
Dodał: Małgorzata Kędzierska