Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTeto-Leder PL

Misja firm polskich na targi WorldFood Kazakhstan’2015


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

W dniach 4-6 listopada br. w Ałmaty przebywała misja gospodarcza, reprezentująca branżę rolno-spożywczą oraz wyrobów z tworzyw sztucznych, zorganizowana przez firmę TETO-LEDER z Warszawy.

 

Prócz organizatora, w składzie misji znajdowały się następujące firmy: SAGAD Sp.J. (Kobyłka k/ Warszawy), PROFEED Sp. z o.o. (Trzeciewiec), Twój Owoc Sp. z o.o. (Wichradz k/Warki), Zakład Tworzyw Sztucznych ARTGOS S.A. (Brzozów).

 

W dniu 4 listopada br. przedstawiciele w/w firm zwiedzili targi WORLDFOOD’2015 gdzie mieli możliwość skorzystania ze stoiska przygotowanego przez Agencję Rynku Rolnego w zakresie prezentacji materiałów promocyjnych oraz prowadzenia rozmów.

 

W dniu 5 listopada br. uczestnicy misji wzięli udział w II Polsko-Kazachstańskim Forum Biznesu Rolno-Spożywczego oraz w rozmowach B2B w hotelu RIXOS w Ałmaty, a w godzinach popołudniowych odbyli spotkanie z Panem Radcą Włodzimierzem Kurowskim, w trakcie którego zapoznali się z prezentacją nt. stanu kazachstańskiej gospodarki oraz stanu i perspektyw polsko-kazachstańskiej współpracy gospodarczej.