Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportupolsko-ukrainskieforumsharedservicesioutsourcingu-logo PL

Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

18 listopada 2015 roku odbędzie się POLSKO-UKRAIŃSKIE FORUM SHARED SERVICES I OUTSOURCINGU w Rzeszowie.

 

Wśrod prelegentów i uczestników Polsko-Ukraińskiego Forum Shared Services i Outsourcingu znajdą się przedstawiciele samorządu, firm konsultingowych, audytorskich, real estate, HR, a także inwestorzy BPO, SSC, ITO, R&D oraz reprezentanci środowisk akademickich i organizacji branżowych z Polski i Ukrainy, co daje niepowtarzalną okazję do budowania relacji biznesowych oraz dialogu pomiędzy środowiskiem biznesowym i instytucjonalnym.

 

Forum będzie rownież okazją do skonfrontowania w trybie debaty potrzeb tego tak dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki z możliwościami i planami rozwojowymi branży ze strony polskiej i ukraińskiej.

P

odczas Forum poruszane będą zagadnienia dotyczące potencjału Polski i Ukrainy dla dalszego rozwoju branży nowoczesnych usług dla biznesu, a także perspektyw rozwoju Rzeszowa i Lwowa w tym obszarze. Tematyka wydarzenia będzie obejmowała kwestie zaplecza kadrowego ze szczegolnym uwzględnieniem rozwoju sektorow ITO, R&D, F&AO, HRO oraz LPO oraz wciąż rozwijającego się nowoczesnego rynku biurowego w obu krajach.

 

Gospodarzami wydarzenia i strategicznymi partnerami jest Urząd Miasta Rzeszowa oraz firma Developres, a Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rzeszowa, Tadeusz Ferenc.

 

Organizatorem Polsko-Ukraińskiego Forum Shared Services i Outsourcingu jest Citybell Consulting. W gronie partnerow Forum obok Citybell Consulting jest firma PwC oraz Fundacja Pro Progressio, zajmująca się rozwojem i promocją sektora outsourcingu w Polsce, współtwórca portalu internetowego OutsourcingPortal oraz dwumiesięcznika Outsourcing & More.

 

Rejestracji dokonać można na stronie internetowej Forum.

 

Zapraszamy do udziału!

branże: IT/ICT

Konferencja
Polska - Rzeszów
2015-11-18
Dodał: Anna Woińska