Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

XVII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Boatshow - Biznes i pasja XVII edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATHSOW odbędzie się w Łodzi w dniach 20 - 22 listopada Expo przy alei Politechniki 4 oraz hali MOSiR przy ul. Skorupki 21. Targi co roku odwiedza kilka tysięcy miłośników sportów i rekreacji wodnej zainteresowanych nową ofertą handlową, turystyką wodną, warsztatami tematycznymi, ciekawych nowych rozwiązań. Wystawcy z 8 państw zaprezentują kilkanaście premierowych modeli jachtów – przygotowanych na sezon 2016. W ofercie targowej zwiedzający znajdą 126 jednostek pływających oraz akcesoria i wyposażenie jachtów, środki bezpieczeństwa, ożaglowanie oraz specjalistyczną odzież. Żeglarze nie posiadający własnego jachtu będą mogli zapoznać się z ofertą firm czarterowych promujących aktywny wypoczynek w kraju i za granicą. Targom Boatshow będą towarzyszyły spotkania z gwiazdami sportów wodnych, prezentacje ciekawych akwenów oraz warsztaty poświęcone nawigacji, meteorologii i bezpieczeństwu. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu łączącym biznes z pasjami i pasje z biznesem. To dobra okazja by spotkać polski przemysł jachtowy w tak pełnej okazałości pod jednym dachem, w jednym mieście, w centrum Polski - Łodzi Więcej informacji: www.boatshow.pl Lokalizacja: Hala Expo Al Politechniki 4 Hala MOSiR ul. Skorupki 21 Łódź, Polska Godziny zwiedzania: 20 i 21 listopada (piątek i sobota) w godz.10.00 – 18.00 22 listopada (niedziela) w godz. 10.00 – 16.00.

branże: Turystyka, sport i rekreacja, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Produkcja środków transportu, Pozostałe branże, Handel

Targi
Polska - Łódź
2015-11-20 - 2015-11-22
Dodał: Marek Kubel-Grabau