Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLEARNTEC 2016 PL

LEARNTEC 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Targi LearnTec w połączeniu z towarzyszącą im konferencją są jedną z najważniejszych imprez poświęconych wykorzystywaniu nowych technologii w edukacji, rozwoju kompetencji i kształcenia dla sektora biznesu, administracji i edukacji akademickiej.

 

Co roku pod koniec stycznia w Karslruhe spotykają się specjaliści z różnych dziedzin: HR, marketingu, R&D, szkoleń, trenerzy biznesu. Targi LearnTec w połączeniu z konferencją są źródłem wiedzy i miejscem, gdzie rozwija się branża szkoleń i e-learningu na kontynencie europejskim.

 

Tematyka targów dotyczy między innymi: szkoleń e-learning, gier i symulacji biznesowych, webinarów, technologii prezentacji, urządzeń i aplikacji, oprogramowania do rozwoju kompetencji, LMS, systemów do tworzenia treści, grywalizacji, klas wirtualnych, zarządzania wiedzą, kryzysem, systemów semantycznych, social media, zarządzania projektami oraz wielu innych zagadnień.

 

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w Przedstawicielstwie Targów Karlsruhe w Polsce: biuro(@)eurotargi.com, 22 620 71 98.

branże: Doradztwo/consulting/edukacja, Sektor kreatywny, IT/ICT

Targi
Niemcy - Karlsruhe Rheinstetten
2016-01-26 - 2016-01-28
Dodał: Anna Woińska