Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInterfood PL

INTERFOOD & DRINK 2015


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Uprzejmie informujemy, iż WPHI w Sofii organizuje polskie stoisko informacyjne podczas odbywających się równocześnie targów INTERFOOD & DRINK (ogólne dotyczące branży spożywczej), WORLD OF MILK (branża mleczarska), MEАTMANIA (przetwórstwo mięsa), BULPEK (wyroby piekarnicze i cukiernicze) oraz SALON DE VIN (produkcja wina) w Sofii 11-14.11.2015 r. W tym samym czasie odbędą się również targi SIHRE, na których przedstawiany będzie sprzęt i wyposażenie dla hoteli i restauracji.

 

Firmy zainteresowane rynkiem bułgarskim prosimy o przesłanie folderów, broszur, ulotek (najlepiej w języku bułgarskim lub angielskim, rosyjskim) pod adresem:

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii

(z dopiskiem: FOOD)

1680 Sofia

ul. Bitolia 6

Bułgaria

 

Zachęcamy jednocześnie do osobistego udziału w wystawie. Zamiar pobytu na stoisku prosimy zgłosić najlepiej do 06.11.2015 r.

 

W sprawach udziału w targach prosimy kontaktować się na e-mail: sofia@trade.gov.pl lub tel. (+359 2) 869 11 25 lub 869 11 50.