Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCapture PL

VIII Międzynarodowe Targi Energetyczne w Ankarze


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w VIII Kongresie Energetycznym i towarzyszącym mu Energetycznym Targom Handlowym w Ankarze w dniach 4-6 listopada 2015 r.

Prezentacje i dyskusje będą dotyczyć zarówno odnawialnych źródeł energii jak i produkcji energii elektrycznej ze źródeł węglowych i energii atomowej. Przedstawione zostaną polityki energetyczne Turcji, krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

W 2014 r. wystawcami na targach energetycznych było 116 firm z następujących państw: Turcja, Polska, Chiny, Austria, Stany Zjednoczone, Belgia, Korea Południowa, Japonia, Rosja, Holandia oraz Wielka Brytania. Targi energetyczne odwiedziło około 6,5 tysiąca gości z Turcji oraz Polski, Chin, Korei Południowej, Iraku, Libanu, Mozambiku, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii, Japonii, Rosji, Francji, Włoch, Gracji, Azerbejdżanu, Belgii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W 2015 r. WPHI w Ankarze zorganizuje stoisko promocyjne dla polskich firm na 8 Międzynarodowym Kongresie Energetycznym w Ankarze. Na stoisku możliwa będzie prezentacja matariałów promocyjncyh polskich firm oraz przeprowadzenie rozmów z potencjalnymi partnerami handlowymi osobiście lub za pośrednictwem tłumacza z języka tureckiego na polski i angielski.

 

Chęć zaprezentowania firmy na stoisku WPHI prosimy zgłaszać na adres mailowy: ankara@trade.gov.pl.

Szczegółowe informacje o targach znajdują się w załączniku oraz pod adresem internetowym: http://www.energy-congress.com/

 

 

branże: Górnictwo i przemysł wydobywczy, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Doradztwo/consulting/edukacja

Konferencja
Turcja - Ankara
2015-11-04 - 2015-11-06
Dodał: Marek Kubel-Grabau
Pliki do pobrania

Energy Expo Info