Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

EURASIA SECURITY AND TRAFFIC 2015


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w 6 Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa Transportu i Ruchu Drogowego - EURASIA SECURITY AND TRAFFIC FAIR, które odbędą się w dniach 12-14 listopada 2015 r. w Ankarze.

WPHI w Ankarze organizuje stoisko dla polskich firm, których działalność jest związana z transportem lub bepieczeństwem ruchu drogowego. Na stoisku WHPI będzie możliwe wystawienie materiałów promocyjnych lub osobiste zaprezentowanie swojej firmy. WPHI oddaje do dyspozycji przedsiębiorców przestrzeń do prowadzenia rozmów z potencjalnymi kontrahentami oraz służy pomocą w tłumaczeniu z języka tureckiego i angielskiego na polski.

Wszystkich przedsiębiorców chętnych do skorzystania ze stoiska WPHI prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy: ankara@trade.gov.pl

 

Targi Bezpieczeństwa Transportu Ruchu Drogowego w Ankarze organizowane są od 5 lat. Od dwóch lat impreza ta ma charakter międzynarodowy. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie oferty firm wytwarzających nowoczesne środki taransportu lub rozwiązania technologiczno-informatyczne służące zwiększeniu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jednocześnie w trakcie targów odbywają się seminaria poświęcone bezpieczeństwu transportu i ruchu drogowego, w których uczestniczą przedstawiciele instytucji rządowych nadzorujących sekor transportu w Turcji – Ministerstwo Transportu, Gospodarki Morskiej i Komunikacji oraz instytucji rządowych zajmujacych się organizacją bezpieczeństwa ruchu drogowego – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Turecka Policja Państwowa, Akademia Policyjna, Generalne Dowództwo Żandarmerii.

Szczegółowe informacje o Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa Transportu i Ruchu Drogowego 2015 w Ankarze znajdują się w załączniku oraz na stronie internetowej: www.securityandtraffic.com

PPE_PL_PPE PL 20150915 102712 eurasia security eng 1 .pdf

Captureedytuj opis zdjęcia

 

branże: Transport i logistyka, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia

Spotkanie
Turcja - Ankara
2015-11-12 - 2015-11-14
Dodał: Marta Georgijew